Kiedy pracujemy:Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 14:00

Gdzie nas znajdziesz:www.supertv24.pl

Wojna aplikacji mobilnych

Większość sfer naszego życia przenosimy do przestrzeni internetowej. Dlatego też, dziesiątki aplikacji mobilnych walczą ze sobą o jak największą liczbę użytkowników. Niektóre nawet zaczynają kraść od siebie nawzajem pomysły.

Po czarnym piątku, czas na cybernetyczny poniedziałek

Zawsze zaraz po obiedzie w dzień Święta Dziękczynienia, Amerykanie przygotowują się do tzw. Black Friday. Jednak nie jest to jedyna okazja do nabycia wymarzonych i kompletnie niepotrzebnych produktów po obniżonej cenie. Każdy sklep internetowy również posiada swój dzień.

Superkomputer za 173 mln dolarów

Komputery już właściwie towarzyszą nam wszędzie. Wbrew powszechnej opinii nie są to tylko stacjonarne wieże z monitorami, ale i smartfony, tablety, a także laptopy. Podążanie za tworzeniem nowych technologii doprowadziło do tej zadziwiającej inwestycji.

Z kim najlepiej udać się w wirtualną podróż?

Choć nie budzą już takich emocji j gogle do wirtualnej rzeczywistości to wciąż rzadko spotykany i pożądany przez wielu gadżeciarzy sprzęt. Wszystkie największe korporacje tworzące akcesoria multimedialne, takie jak Google i Sony postarały się, aby stworzyć te jedyne i najlepsze gogle. Z jaką firmą najlepiej udać się w taką podróż?

NEWSLETTER

Zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych wpisach.